sonett sonett1 throat yogitea sweet_chilli_mexican_spice rooibos womens_tea

Polecane produkty

YogiTea Na gardło [H47] -

YogiTea Na gardło

Cena: 14.50 PLN

YogiTea Róża [H28] -

YogiTea Róża

Cena: 14.50 PLN

YogiTea Men's Tea  [H19] -

YogiTea Men's Tea

Cena: 14.50 PLN

YogiTea Ginger Lemon  [H08] -

YogiTea Ginger Lemon

Cena: 14.50 PLN

YogiTea Echinacea  [H20] -

YogiTea Echinacea

Cena: 14.50 PLN


Historia Yogi Tea

Yogi Bhajan, mistrz Kundalini Yogi rozpoczął w 1969r. nauczanie tej starożytnej ścieżki jogi w Ameryce. Zawiera ona pradawną mądrość, która oprócz zagadnień jogi i medytacji przekazywała słuchaczom podstawy Ajurwedy - nauki o sposobach utrzymania ciała, umysłu i ducha w zdrowiu. Po każdych zajęciach, Yogi Bhajan podawał swoim uczniom specjalną herbatą Ajurwedyjską z aromatycznych mieszanek przypraw. Z biegiem czasu uczniowie nazwali ją Yogi Tea (herbatką jogina).. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz pełen artykuł.

Czym są doshe?

Według Ayurvedy w ludzkim ciele pięć elementów składowych natury występuje jako doshas, energie biologiczne zwane: Vata, Pita, i Kapha. Każdy z nas rodzi się z pewną kombinacją wyżej opisanych dosh, każdy więc posiada unikalną konstytucję zwaną prakriti. Składniki zawarte w herbatach mogą pomóc Ci z zbalansowaniu tych energii. W dziale dotyczącym dosh znajdziesz więcej inrmacji na temat tego, czym jest każda z nich oraz jej charakterystykę. Możesz też wykonać test, aby dowiedzieć się, jaka jest Twoja konstytucja ciała.

Świadomość przejawiająca się przez rośliny

Ewolucja to przejaw uśpionego potencjału. W każdej rzeczy zawiera się wszystko inne. W nasieniu zawarte jest drzewo, w drzewie zawarty jest las. Inteligencja cechuje wiele sfer natury, nie tylko nasz świat skupiony wokół człowieka. Innymi słowy, świadomość istnieje we wszystkich formach życia. Właśnie to jest podstawą tworzenia, siły, ewolucji. Życie, tworzenie i ewolucja to etapy objawiania się świadomości. Nie nic, co nie odczuwa, nic, co nie jest święte lub duchowe, nic, co nie jest wyjątkowe w kosmosie. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz pełen artykuł.