Kubek throat yogitea snack_tea sweet_chilli_mexican_spice rooibos womens_tea

Polecane produkty

YogiTea Dobry nastrój [H38] -

YogiTea Dobry nastrój

Cena: 15.50 PLN

Yerba Mate Pipore 500g [Y11] -

Yerba Mate Pipore 500g

Cena: 24.50 PLN

Yerba mate Amanda 500g [Y20] -

Yerba mate Amanda 500g

Cena: 23.50 PLN


Historia Yogi Tea

Yogi Bhajan, mistrz Kundalini Yogi rozpoczął w 1969r. nauczanie tej starożytnej ścieżki jogi w Ameryce. Zawiera ona pradawną mądrość, która oprócz zagadnień jogi i medytacji przekazywała słuchaczom podstawy Ajurwedy - nauki o sposobach utrzymania ciała, umysłu i ducha w zdrowiu. Po każdych zajęciach, Yogi Bhajan podawał swoim uczniom specjalną herbatą Ajurwedyjską z aromatycznych mieszanek przypraw. Z biegiem czasu uczniowie nazwali ją Yogi Tea (herbatką jogina).. Chcesz wiedzieć więcej? Zobacz pełen artykuł.

Czym są doshe?

Według Ayurvedy w ludzkim ciele pięć elementów składowych natury występuje jako doshas, energie biologiczne zwane: Vata, Pita, i Kapha. Każdy z nas rodzi się z pewną kombinacją wyżej opisanych dosh, każdy więc posiada unikalną konstytucję zwaną prakriti. Składniki zawarte w herbatach mogą pomóc Ci z zbalansowaniu tych energii. W dziale dotyczącym dosh znajdziesz więcej inrmacji na temat tego, czym jest każda z nich oraz jej charakterystykę. Możesz też wykonać test, aby dowiedzieć się, jaka jest Twoja konstytucja ciała.

Rozdajemy prezenty!

Kupując cztery dowolnie wybrane herbaty YogiTea, otrzymasz od nas w prezencie ten piękny kubek :-) Promocja dotyczy wyłącznie produktów zakupionych w naszym sklepie internetowym. Oferta ważna do wyczerpania zapasów.